Кутии
UPS Powerwalker VI 800 CSW 800VA Line Interactive
153.00 €
/ 299.24 лв.
Спечели 153 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 20302
| Производител | POWERWALKER |
| Код производител: | VI 800 CSW |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 800VA |
| Изходни конектори | 4x шуко |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | ViewPower |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Входни конектори | CEE 7/7 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 8,4 kg |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 6-8 часа до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Цвят | Черен |
| Капацитет | 800VA / 480W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
