Кутии
UPS POWERWALKER VI 800 SW
110.00 €
/ 215.14 лв.
Спечели 110 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 9273
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 800VA |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | ViewPower |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | 50% натоварване -5 min |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Входни конектори | шуко |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 6 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 7ч до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 800VA / 480W |
| Размери | 328 x 100 x 145 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
