Кутии
Видео карта Asrock AMD Radeon RX 7600 Challenger OC 8GB GDDR6
НАЙ-ПРОДАВАН
307.00 €
/ 600.44 лв.
Спечели 307 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37372
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | RX 7600 CL 8GO |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 7600 |
| Архитектура | RDNA3 |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| Stream процесори | 2048 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: Up to 2695 MHz Game: Up to 2280 MHz |
| Скорост на паметта | 18.0 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DirectX: 12 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 269.2 x 131.8 x 40.3 mm |
| Дължина (мм) | 269.2 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
