Кутии
Видео карта Asrock AMD Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Купи на изплащане
Polychrome SYNC - Създай свои собствени уникални и цветни светлинни ефекти
С вградените ARGB светодиоди можеш да създаваш свои собствени уникални и цветни светлинни ефекти, които могат да се включват и изключват. Освен това могат да се синхронизират с дънни платки ASRock, които поддържат Polychrome SYNC.
LED Switch & ARGB Header LED Switch
Можеш бързо и лесно да включваш и изключваш ARGB светодиодите както на своята видеокарта, така и на свързаните ARGB устройства.
ARGB Header
С ARGB Header можеш да свържеш допълнителни ARGB ленти или устройства, за да направиш светлинните ефекти още по-богати и впечатляващи.
Triple Fan Design
Тройният вентилаторен дизайн спомага за оптимизиране на охлаждането на системата, като понижава работната температура.
Stylish Metal Backplate Solid, Fancy, Cool.
Създаден с цел предотвратяване на огъването на платката (PCB). Стилният външен вид придава легендарна визия на видеокартата, а висококачествените термоподложки отзад допринасят за по-добро охлаждане.
Striped Ring Fan Designed For Enhanced Airflow
Новият Striped Ring Fan на ASRock осигурява по-голям страничен въздухозабор, което допринася за по-добър въздушен поток през охлаждащия модул.
Air Deflecting Fin Guide Airflow to Go Through Regularly & Quickly.
V-образните прорези и въздушни отвори насочват въздушния поток по-равномерно и бързо, което подобрява ефективността на охлаждането.
Ultra-fit Heatpipe Consolidated to Maximize the Contact.
Топлинните тръби са плътно разположени една до друга и към основата на графичния процесор (GPU), за да се осигури максимален контакт и оптимално разсейване на топлината.
Nickel-plated Copper Base Maximize GPU Contact Area.
Благодарение на висококачествения меден охладител с оптимизиран дизайн, зоната на директен контакт с графичния процесор (GPU) е максимално увеличена, което подобрява топлопроводимостта и ефективността на охлаждането.
Honeywell PTM7950 Phase-change Thermal Pad
Термо подложката Honeywell PTM7950 с фазова промяна ефективно запълва празнините между графичния процесор (GPU) и охлаждащия модул, което позволява на видеокартата да осигурява отлично топлоотвеждане, висока надеждност и дълъг живот дори при високи натоварвания.
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | RX9070XT SL 16G |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: Up to 2970 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.9 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 800W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 298 x 131 x 58 mm |
| Дължина (мм) | 298 |
| Гаранция | 36 месеца |
