Кутии
Видео карта Asrock AMD Radeon RX 9070 XT Taichi 16GB OC
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Купи на изплащане
Охладителна система Taichi 3X
Създадена за най-добър баланс между топлинна ефективност и тишина чрез всички подобрени детайли.
Подобрено разсейване на топлината.
Ефективно изолира цялото покритие на празнината между тръбите и вентилаторите, като по този начин подобрява ефективно разсейването на топлината.
Honeywell PTM7950
Термична подложка с промяна на фазата
Honeywell PTM7950 термична подложка с фазова промяна може ефективно да запълни празнините между GPU и термичния модул, позволявайки на графичната карта да осигури отлично разсейване на топлината, надеждност и дълготрайност при високи натоварвания.
Създайте свои собствени уникални цветни светлинни ефекти.
С интегрираните ARGB светодиоди можете да създадете свои собствени уникални цветни светлинни ефекти, които също могат да се включват и изключват. Може също да се синхронизира с вашите ASRock дънни платки, които поддържат Polychrome SYNC.
LED превключвател
Включете/изключете както искате.
Можете да включвате или изключвате LED в зависимост от сценариите или вашите нужди.
Повече ARGB, повече фантазия.
С ARGB pin-header той може да свързва ARGB ленти/устройства, за да направи светлинните ефекти по-богати и ярки.
16 Power Phase Design с SPS
Фаза с повече мощност, оборудвана за доставяне на повече достатъчно мощност.
Включващ 16 захранващи фази със SPS компоненти за повишаване на максималния ток към GPU и паметта, за да предложи подобрена производителност.
Стилна метална подложка
С външния вид на Phantom Gaming стилната метална пластина на гърба на графичните карти Phantom Gaming я прави по-привлекателна във визуални и солидни конструкции. В противен случай термичният подложка на гърба също помага за повишаване на топлинната ефективност.
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | RX9070XT TC 16GO |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: Up to 3100 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 330 x 140 x 61 mm |
| Дължина (мм) | 330 |
| Гаранция | 24 месеца |
