Кутии
Видео карта ASRock Intel ARC A380 Challenger ITX 6GB OC
171.00 €
/ 334.45 лв.
Спечели 171 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32392
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | A380 CLI 6GO |
| Видео чипсет | Intel Arc |
| Графичен процесор | Intel A380 |
| Архитектура | Alchemist |
| Обем памет (VRAM) | 6 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 96 bit |
| Stream процесори | 1024 |
| Xe-cores | 8 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Base Clock: 2250 MHz |
| Скорост на паметта | 15.5 Gbps |
| Технология процесор | 6 nm |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 (HDMI 2.0b) |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 500W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 190 x 124 x 39 mm |
| Дължина (мм) | 190 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
