Кутии
Видео карта ASRock Intel ARC B570 Challenger 10GB OC
279.00 €
/ 545.68 лв.
Спечели 279 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 52315
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | B570 CL 10GO |
| Видео чипсет | Intel Arc |
| Графичен процесор | Intel B570 |
| Обем памет (VRAM) | 10 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 160 bit |
| Xe-cores | 18 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Up to 2600 MHz |
| Скорост на паметта | 19 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x8 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 (ver 2.1) |
| HDMI | 1 (ver 2.1) |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| VR Ready | Да |
| OpenGL | OpenGL® 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 600W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 249 x 132 x 41 mm |
| Дължина (мм) | 249 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
