Кутии
Видео карта ASRock Intel ARC B580 Challenger 12GB OC
НАЙ-ПРОДАВАН
330.00 €
/ 645.42 лв.
Спечели 330 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52200
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | B580 CL 12GO |
| Видео чипсет | Intel Arc |
| Графичен процесор | Intel B580 |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| Xe-cores | 20 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2740MHz |
| Скорост на паметта | 19 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x8 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 (ver 2.1) |
| HDMI | 1 (ver 2.1a) |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| OpenGL | OpenGL® 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 249 x 132 x 41 mm |
| Дължина (мм) | 249 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
