Кутии
Видео карта ASRock Intel ARC B580 Steel Legend 12GB OC
НАЙ-ПРОДАВАН
343.59 €
/ 672.00 лв.
Спечели 343 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 52199
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | B580 SL 12GO |
| Видео чипсет | Intel Arc |
| Графичен процесор | Intel B580 |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| Xe-cores | 20 Xe2 Cores |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2800MHz |
| Скорост на паметта | 19 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x8 |
| Брой слотове | 2.6 |
| Display Port (DP) | 3 (ver 2.1) |
| HDMI | 1 (ver 2.1a) |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| OpenGL | OpenGL® 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 298 x 131 x 51 mm |
| Дължина (мм) | 298 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
