Кутии
Видео карта Asrock Radeon RX 9070 Challenger 16GB - RX9070 CL 16G
747.00 €
/ 1461.01 лв.
Спечели 747 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 54272
Купи на изплащане
| Производител | Asrock |
| Продуктов код | RX9070 CL 16G |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 3584 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2520 Mhz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DirectX 12 Ultimate |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 700W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 290 x 123 x 51 mm |
| Дължина (мм) | 290 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
