Кутии
Видео карта ASUS GeForce GT 730 2GB GDDR5 Low Profile
94.00 €
/ 183.85 лв.
Спечели 94 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 26165
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | GT730-2GD5-BRK |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | GT 730 |
| Обем памет (VRAM) | 2 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR5 |
| Ширина на шината | 64 bit |
| CUDA ядра | 384 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 902 |
| Скорост на паметта | 5010 |
| Интерфейс | PCI Express 2.0 |
| Брой слотове | 2 |
| HDMI | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| Макс. Резолюция | 3840 x 2160 |
| Multi Display | 3 |
| VR Ready | Не |
| Охлаждане | Пасивно |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Тип карта | Multimedia Profesional |
| Размер | 165 x 69 x 39 mm |
| Дължина (мм) | 165 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
