Кутии
Видео карта Biostar AMD Radeon RX 580 8GB GDDR5
170.00 €
/ 332.49 лв.
Спечели 170 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52491
Купи на изплащане
| Производител | BIOSTAR |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 580 |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR5 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 2048 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 1750 MHz |
| Скорост на паметта | 7 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 4096x2160 |
| Multi Display | 3 |
| OpenGL | DirectX: 12 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 450W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 224 x 125 x 46 mm |
| Дължина (мм) | 224 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
