Кутии
Видео карта Biostar GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6
216.00 €
/ 422.46 лв.
Спечели 216 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 34611
Купи на изплащане
| Производител | BIOSTAR |
| Продуктов код | VN1666SF69 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | GTX 1660 Super |
| Архитектура | Turing |
| Обем памет (VRAM) | 6 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| CUDA ядра | 1408 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 1785 MHz Boost |
| Скорост на паметта | 8 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 1 |
| HDMI | 1 |
| DVI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 2 |
| VR Ready | Не |
| OpenGL | DirectX: 12 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Радиатор | Да |
| Тип карта | Multimedia |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
