Кутии
Видео карта BIOSTAR GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 - VN3606TM82
412.00 €
/ 805.80 лв.
Спечели 412 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45549
Купи на изплащане
| Производител | BIOSTAR |
| Продуктов код | VN3606TM82 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 3060 Ti |
| Архитектура | Ampere |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 4864 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 1665 MHz |
| Скорост на паметта | 14 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| DVI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DirectX 12 Ultimate |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 600W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 242 x 128 x 40 mm |
| Дължина (мм) | 242 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
