Кутии
Видео карта FUJITSU NVIDIA RTX A400 4GB - PY-VG4AE
401.00 €
/ 784.29 лв.
Спечели 401 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56647
| Производител | NVIDIA |
| Продуктов код | PY-VG4AE |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX A400 |
| Архитектура | Ampere |
| Обем памет (VRAM) | 4 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 64 bit |
| CUDA ядра | 768 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 1560 / Bade: 735 |
| Скорост на паметта | 12 Gbps |
| Технология процесор | 8 nm |
| RTX-OPS | 19T |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Брой слотове | Single Slot |
| Display Port (DP) | 4 x mini Display Port |
| HDMI | Не |
| DVI | НЕ |
| Макс. Резолюция | 5120 x 2880 |
| Multi Display | 4 |
| VR Ready | Не |
| OpenGL | OpenGL®4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | Без |
| Препоръчително захранване | 250W |
| Размер | 163 × 69 × 18 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
