Кутии
Видео карта Gainward GeForce RTX 2060 GHOST 12GB D6
602.81 €
/ 1178.99 лв.
Спечели 602 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 29113
Купи на изплащане
| Производител | Gainward |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 2060 |
| Архитектура | Turing |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| CUDA ядра | 1920 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: 1650 |
| Скорост на паметта | 14 Gbps |
| Технология процесор | 12 nm |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 x16 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 1 |
| HDMI | 1 |
| DVI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 3 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 235 x 115 mm |
| Дължина (мм) | 235 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
