Кутии
Видео карта Gigabyte AORUS Radeon RX 9070 XT ELITE 16G
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
884.00 €
/ 1728.95 лв.
Спечели 884 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 54776
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GV-R9070XTAORUS E-16GD |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock* : up to 3100 MHz (Reference card: 2970 MHz) Game Clock* : up to 2570 MHz (Reference card: 2400 MHz) |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3.5 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 3 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 339 x 136 x 59 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
