Кутии
Видео карта Gigabyte AORUS RTX 5070 MASTER 12GB GDDR7
939.00 €
/ 1836.52 лв.
Спечели 939 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 54390
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GV-N5070AORUS M-12GD |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| CUDA ядра | 6144 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2715 MHz (Reference card : 2512 MHz) |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Брой слотове | 3 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 317 x 136 x 64 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
