Кутии
Видео карта Gigabyte AORUS RTX 5070 Ti MASTER 16GB GDDR7
1226.00 €
/ 2397.85 лв.
Спечели 1 226 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53899
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GV-N507TAORUS M-16GD |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 Ti |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 8960 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2670 MHz (Reference: 2452 MHz) |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 360 x 150 x 75 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
