Кутии
Видео карта GIGABYTE GeForce GT 1030 2GB DDR4 Low Profile
124.00 €
/ 242.52 лв.
Спечели 124 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 24092
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | GT 1030 |
| Обем памет (VRAM) | 2 GB |
| Вид памет (Тип) | DDR4 |
| Ширина на шината | 64 bit |
| CUDA ядра | 384 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 1506 / Base: 1252 in OC Mode Boost: 1468 / Base: 1227 in Gaming Mode |
| Скорост на паметта | 2100 |
| Технология процесор | 14 nm |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 |
| Брой слотове | 1 |
| HDMI | 1 |
| DVI | 1 |
| Макс. Резолюция | 4096x2160 |
| Multi Display | 2 |
| VR Ready | Не |
| OpenGL | DirectX: 12 OpenGLL: 4.5 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | Без |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Комплектът включва | LP Bracket |
| Тип карта | Multimedia |
| Размер | 147 x 149.9 x 68.9 |
| Дължина (мм) | 147 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
