Кутии
Видео карта Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE V2 OC 8GB GDDR6
305.00 €
/ 596.53 лв.
Спечели 305 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 43729
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 3050 |
| Архитектура | Ampere |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| CUDA ядра | 2560 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 1792 Mhz |
| Скорост на паметта | 14 000 |
| Технология процесор | 8 nm |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 450W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 198.1 x 120.6 x 39 mm |
| Дължина (мм) | 198.1 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
