Кутии
Видео карта Gigabyte Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16G
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
758.00 €
/ 1482.52 лв.
Спечели 758 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53764
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GV-R9070XTGAMING OC-16GD |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 3 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 288 x 132 x 56 mm |
| Дължина (мм) | 288 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
