Кутии
Видео карта Gigabyte RTX 5080 GAMING OC 16GB GDDR7
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
1547.00 €
/ 3025.67 лв.
Спечели 1 547 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53889
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GV-N5080GAMING OC-16GD |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5080 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 10752 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2730 MHz (Reference: 2617 MHz) |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 340 x 140 x 70 mm |
| Дължина (мм) | 340 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
