Кутии
Видео карта Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB Twin X2 - N506T2-08D7-193075N
474.00 €
/ 927.06 лв.
Спечели 474 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 61085
Купи на изплащане
| Производител | Inno3D |
| Продуктов код | N506T2-08D7-193075N |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| CUDA ядра | 4608 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2572 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DirectX 12.0
OpenGL 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| RT Cores | 36 |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 250 x 116 x 41 mm |
| Дължина (мм) | 250 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 48 |
| Ширина на канал за паметта | 448 GB/s |
| Texture Mapping Unit Quantity | 144 |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
