Кутии
Видео карта MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2GD4 OC
92.00 €
/ 179.94 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52100
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | GT 1030 |
| Обем памет (VRAM) | 2 GB |
| Вид памет (Тип) | DDR4 |
| Ширина на шината | 64 bit |
| CUDA ядра | 384 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 1189 MHz / 1430 MHz |
| Скорост на паметта | 2100 |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 x16 |
| Брой слотове | 2 |
| HDMI | 1 |
| DVI | 1 |
| Multi Display | 2 |
| OpenGL | 4.5 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | Без |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Тип карта | Multimedia |
| Размер | 147 x 102 x 38 mm |
| Дължина (мм) | 147 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
