Кутии
Видео карта MSI GeForce GT 710 2GD3H LP
54.00 €
/ 105.61 лв.
Спечели 54 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 15497
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | NVIDIA GeForce GT 710 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | GT 710 |
| Обем памет (VRAM) | 2 GB |
| Вид памет (Тип) | DDR3 |
| Ширина на шината | 64 bit |
| Скорост на ядрото (MHz) | 954 |
| Скорост на паметта | 1600 |
| Интерфейс | PCI Express 2.0 |
| Брой слотове | 1 |
| HDMI | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| Макс. Резолюция | 4096x2160 |
| Multi Display | 3 |
| OpenGL | 4.5 |
| Охлаждане | Пасивно |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Размер | 146 x 69 x 19 mm |
| Дължина (мм) | 146 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
