Кутии
Видео карта MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC
236.00 €
/ 461.58 лв.
Спечели 236 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50875
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 3050 |
| Архитектура | Ampere |
| Обем памет (VRAM) | 6 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 96 bit |
| CUDA ядра | 2304 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 1492 MHz |
| Скорост на паметта | 14 Gbps |
| Технология процесор | 8 nm |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Display Port (DP) | 1 |
| HDMI | 2 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 1 |
| OpenGL | DirectX 12.0
OpenGL 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | Без |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 189 x 109 x 42 mm |
| Дължина (мм) | 189 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 32 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 80 |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
