Кутии
Видео карта MSI GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC - 912-V531-005
1554.00 €
/ 3039.36 лв.
Спечели 1 554 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 57515
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | 912-V531-005 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5080 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 10752 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Extreme Performance: 2715 MHz (MSI Center) Boost: 2700 MHz (GAMING & SILENT Mode) |
| Скорост на паметта | 30 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 338 x 140 x 50 mm |
| Дължина (мм) | 338 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Power Consumption | 360 W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
