Кутии
Видео карта MSI GeForce RTX 5090 32G VENTUS 3X OC - 912-V530-061
3850.00 €
/ 7529.95 лв.
Спечели 3 850 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 54018
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5090 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 32 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 512 bit |
| CUDA ядра | 21760 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Extreme Performance: 2452 MHz (MSI Center) Boost: 2437 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 1000W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 325 x 139 x 67 mm |
| Дължина (мм) | 325 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
