Кутии
Видео карта PNY Nvidia RTX 6000 Blackwell Workstation 48GB GDDR6 ATX Braket Small
8900.00 €
/ 17406.89 лв.
Спечели 8 900 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 59163
Купи на изплащане
| Производител | PNY |
| Продуктов код | VCNRTX6000ADA-SB |
| Видео чипсет | NVIDIA Quadro |
| Графичен процесор | Quadro RTX 6000 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 48 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 384 bit |
| CUDA ядра | 18176 |
| Скорост на паметта | 960 GB/s |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 4 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 800W |
| Тип карта | Profesional |
| Дължина (мм) | 267 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
