Кутии
Видео карта PowerColor Radeon RX 9070 XT Reaper 16GB
855.00 €
/ 1672.23 лв.
Спечели 855 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53769
Купи на изплащане
| Производител | PowerColor |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | up to 2970MHz (Boost) |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 3 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 327 x 128 x 49 mm |
| Дължина (мм) | 327 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
