Кутии
Видео карта Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 9070 16GB GPU - 11349-01-20G
848.74 €
/ 1659.99 лв.
Спечели 848 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 55084
Купи на изплащане
| Производител | Sapphire |
| Продуктов код | 11349-01-20G |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 3584 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: 2700 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3.2 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 330.8 x 128.5 x 65.68 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
