Кутии
Видео карта Sapphire Pulse AMD Radeon RX 9070 GAMING 16GB GDDR6 - 11349-03-20G
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
702.00 €
/ 1372.99 лв.
Спечели 702 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53755
Купи на изплащане
| Производител | Sapphire |
| Продуктов код | 11349-03-20G |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 3584 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2520 MHz Boost |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 280 x 120.25 x 51.5 mm |
| Дължина (мм) | 280 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
