Кутии
Видео карта Sparkle Intel Arc B570 GUARDIAN OC 10G - 1A1-S00421600G
299.11 €
/ 585.01 лв.
Спечели 299 точки с тази покупка
С поръчка
Код: 52665
| Производител | Sparkle |
| Видео чипсет | Intel Arc |
| Графичен процесор | Intel B570 |
| Архитектура | Battlemage |
| Обем памет (VRAM) | 10 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 160 bit |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2375 MHz |
| Скорост на паметта | 19 Gbps |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| OpenGL | 4.3 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 600W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 249 x 132 x 41 mm |
| Дължина (мм) | 249 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
