Кутии
Видео карта XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT White Gaming Edition 16GB - RX-97TQICKW9
850.00 €
/ 1662.46 лв.
Спечели 850 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 55180
Купи на изплащане
| Производител | XFX |
| Продуктов код | RX-97TQICKW9 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: Up to 2970 MHz Game Clock: Up to 2400 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DirectX 12.0
OpenGL 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 800W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 350 x 140 x 67 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
