Кутии
Видео карта ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 AMP 8GB GDDR7 - ZT-B50600F-10M
425.00 €
/ 831.23 лв.
Спечели 425 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56681
| Производител | Zotac |
| Продуктов код | ZT-B50600F-10M |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 8 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| CUDA ядра | 3840 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2550 Mhz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 600W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 220.5 x 120.25 x 41.6 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
