Кутии
Видео карта ZOTAC GAMING RTX 5070 AMP White Edition 12GB GDDR7 - ZT-B50700FQ-10P
763.00 €
/ 1492.30 лв.
Спечели 763 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 55693
| Производител | Zotac |
| Продуктов код | ZT-B50700FQ-10P |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| CUDA ядра | 6144 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2587 MHz (Reference card : 2512 MHz) |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 304.4 x 115.8 x 41.6 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
