Кутии
Захранване 1stPlayer PS-850BA7 PSU ATX 3.1 850W - ACK Silver
80.00 €
/ 156.47 лв.
Спечели 80 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66945
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Silver |
| Конектори | 20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-Express 6+2 pin x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 SATA x 4 PCI-E 5.1 x 1 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90.33% |
| Вентилатор | 140 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 150 x 145 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 145 |
| Гаранция | 84 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
