Кутии
Захранване Fractal ION 3 Gold 750W, 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe Gen5 - FD-P-IA3G-750-EU
134.00 €
/ 262.08 лв.
Спечели 134 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68486
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-P-IA3G-750-EU |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | ATX 24 pin, 600 mm x 1 ATX 12V 4+4P, 700 mm x 2 PCI-E 6+2 pin, 650 mm x 2 (+1 additional cable included for 3 x PCI-E 6+2 pin with 1 x ATX 12V 4+4P configuration) PCI-E Gen5 12V-2x6, 700 mm x 1 4x SATA, 400+150+150+150 mm x 1 2x SATA 650+150 mm x 1 Total number of SATA connectors x 6 2x Peripheral (Molex) 650+150 mm x 1 Total number of Molex connectors x 2 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | 140 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 99 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
