Кутии
Захранване Chieftec Vega 850W ATX 3.1 Gold
82.45 €
/ 161.26 лв.
Спечели 82 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67233
| Производител | Chieftec |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 M/B 20+4 PIN x 1 CPU 4+4 PIN x 1 PCI-e 6+2 PIN x 4 SATA x 6 MOLEX x 3 |
| Захранване | Active PFC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | FDB Fan, 135mm |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Входящ волтаж | 100-240Vac~ 12-6A 50-60Hz |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Тегло | 2.07 kg |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 85 mm |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
