Кутии
Захранване Thermalright TR-KG750-W, PSU, 750W, 80 Plus Gold, ATX 3.1, White, Full Modular
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67672
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | PCI-E 5.1 x 1 20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 4+4 Pin ATX/EPS x 2 Molex x 3 |
| Захранване | 100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | 120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Бял |
| Други | LLC Resonance + DC-DC Circuit Design Fully Compatible with INTEL ATX 3.1 Specification, up to 200% Power Excursion Japanese Main Capacitor Rated for 105C Temperature Resistance Multiple Protection Circuit Designs Ready for the PCI-e GEN 5.1 Cards, 12V-2X6 Cable Support |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
