Кутии
Захранване Thermaltake Toughpower GT 850W ATX 3.1, 80 Plus Gold PSU -PS-TPT-0850FNFAGE-3
111.00 €
/ 217.10 лв.
Спечели 111 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68162
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | PS-TPT-0850FNFAGE-3 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Конектори | 20+4 Pin ATX x 1 4+4 Pin ATX/EPS x 2 PCI-Express 6+2 pin x 4 Molex x 4 SATA x 8 1 x 12V-2x6 |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | 120mm fan |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Входящ волтаж | AC input voltage: 100 - 240 V AC input frequency: 50 - 60 Hz. |
| Изходна мощност | DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят | Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 140 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
