Кутии
Комплект вентилатори 3-Pack ARCTIC P14 Pro Reverse 140mm PWM - ACFAN00330A
22.00 €
/ 43.03 лв.
Спечели 22 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62432
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00330A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 30 mm |
| Обороти на вентилатора | 400 – 2650 RPM (PWM контрол) |
| Поток на въздух (CFM) | 98 CFM |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Посока на въртене | Reverse |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | 400 mm + 80 mm Daisy-Chain Cable |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!