Кутии
Комплект вентилатори ARCTIC P14 Pro A-RGB - 140mm PWM 3-Pack
35.00 €
/ 68.45 лв.
Спечели 35 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57675
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00320A |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 27 mm |
| Обороти на вентилатора | 400-2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 110 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 5.2 mmH2O |
| Ниво на шум | 25 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN RGB Header на дъното |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!