Кутии
Комплект вентилатори be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed Triple-Pack Fan 3-in-1 3 x 120mm
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
71.00 €
/ 138.86 лв.
Спечели 71 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48590
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BL077 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 200-2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 52.3 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.6 mmH2O |
| Ниво на шум | 31 dBA |
| Ампераж (A) | 0.12 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 5.4 W |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 60000 |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Amazing ARGB colors and effects for an individual look with 18 LEDs Additional illumination on the rear ARGB Hub allows synchronization of up to 6 ARGB components Remarkable performance-to-noise ratio with 31dB(A) at 2,500rpm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
