Кутии
Комплект вентилатори DeepCool FC120 White ARGB Fan Pack 3-in-1 3x120mm
34.00 €
/ 66.50 лв.
Спечели 34 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32709
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-FC120-WHAMN3-G-1 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 61.91 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.83 mmAq |
| Ниво на шум | 28 dBA |
| Ампераж (A) | 0.13 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.56 W |
| Конектор | 4 Pin PWM 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!