Кутии
Комплект вентилатори FRACTAL DESIGN 140M PRISM AL-14 RGB PWM 3P
51.00 €
/ 99.75 лв.
Спечели 51 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14386
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-FAN-PRI-AL14-PWM-3P |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | LLS |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 – 1700 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 103.85 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.38 mmH2O |
| Ниво на шум | 34.1 dB(A) |
| Волтаж | 12V / 5V |
| Мощност (W) | 2.16W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 100,000 |
| Тегло | 200гр |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Брой витла | 7 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Комплект от 3бр |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
