Кутии
Комплект вентилатори GIGABYTE AORUS EZ CHAIN 120 ICE 3-Pack ARGB
51.00 €
/ 99.75 лв.
Спечели 51 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50632
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GP-ECFAN1203 ICE |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 600 - 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 60 |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | DAISY-CHAIN технология за свързване |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
