Кутии
Комплект вентилатори Raijintek AGERAS 12 3x120mm PWM ARGB-3
21.00 €
/ 41.07 лв.
Спечели 21 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48823
Купи на изплащане
| Производител | Raijintek |
| Продуктов код | 0R40B00258 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 (3бр) |
| Обороти на вентилатора | 800-2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 67.38 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.57 mmH2O |
| Ниво на шум | 33 dBA |
| Ампераж (A) | 0.17 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.16W |
| Конектор | 4 Pin PWM 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| Осветление RGB | Да |
| MTBF (часове за функциониране) | 40 000 ч |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!