Кутии
Комплект вентилатори Raijintek AGERAS 12 WHITE ARGB-2 Fan Pack 2-in-1 2x120mm
13.00 €
/ 25.43 лв.
Спечели 13 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48822
Купи на изплащане
| Производител | Raijintek |
| Продуктов код | 0R40B00260 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 800-2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 67.38 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.57 mmH2O |
| Ниво на шум | 33 dBA |
| Ампераж (A) | 0.17 A |
| Мощност (W) | 2.1 W |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 40000 |
| Комплект от (бр.) | 2 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | 5V ADD LED brings visible color & brightness uniformity from all direction Anti-vibration rubber pads on all corners to minimize movement and noise Spiral five fan blade design to provide high-volume air flow Individually controlled ADD LED lighting Quiet performance, less turbulences and reliable operation |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!